Bedřich Feigl - Zahrady u pražského hradu

Akvarel, 41x56 cm, signováno vlevo dole Feigl, rám, pasparta, zaskleno.

1884, Praha - 1965, Londýn

4745. Zahrady u pražského hradu
Dražba ukončena:26.05.2016 18:43:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč