Bedřich Feigl - Mořské pobřeží

Olej na soloduru, 64x74 cm. Signováno vpravo dole Feigl. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Zezadu štítek. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

29633. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:27.03.2019 21:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč