Bedřich Feigl - Společnost

Olej na kartonu, 40x60 cm, signováno vpravo dole Feigl, rám, zaskleno.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

12749. Společnost
Dražba ukončena:21.09.2017 22:23:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč