Bedřich Feigl - Vesnice

Akvarel, 24x34 cm. Signováno vlevo dole Feigl. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

46486. Vesnice
Dražba ukončena:25.06.2020 20:34:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč