Bedřich Feigl - Vrby u potoka

Olej na kartonu, 48x68 cm. Signováno vpravo dole Feigl. Rámováno.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

54776. Vrby u potoka
Dražba ukončena:27.01.2021 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč