Bedřich Feigl - Za vsí

Akvarel, 42x60 cm. Signováno vpravo dole Feigl. Rám, sklo.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

25405. Za vsí
Dražba ukončena:29.11.2018 22:19:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč