Bedřich  Wachsmann - U hradu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Akvarel, 22x30 cm, monogramováno vlevo dole FW, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1820 – 1897
Německy mluvící český malíř, architekt, designér a restaurátor, úspěšný výtvarník a učitel. Často pracoval pro církev. V pozdějších generacích jeho rodiny bylo několik významných malířů jménem Wachsmann a herec Jiří Voskovec.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

vydraženo
7349. U hradu
Dražba ukončena:26.01.2017 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 000 Kč 26.01.2017 21:00:27 741
7 500 Kč 26.01.2017 19:19:05 529
7 000 Kč 26.01.2017 19:06:00 741
6 500 Kč 19.01.2017 21:38:20 529
6 000 Kč 18.01.2017 19:44:31 604
5 500 Kč limit (18.01.2017 19:44:24) 529
5 500 Kč limit (18.01.2017 19:44:25) 604
4 600 Kč limit (18.01.2017 19:44:08) 529
4 500 Kč limit (18.01.2017 19:44:08) 604
3 400 Kč limit (18.01.2017 19:43:49) 529
3 300 Kč 18.01.2017 19:43:50 604
3 200 Kč limit (18.01.2017 14:56:45) 529
3 100 Kč 18.01.2017 14:56:46 590
3 000 Kč limit (11.01.2017 20:44:05) 529
2 900 Kč 11.01.2017 20:44:06 741
2 800 Kč limit (11.01.2017 20:43:33) 529
2 700 Kč 11.01.2017 20:43:34 741
2 600 Kč limit (08.01.2017 16:34:00) 529
2 500 Kč limit (08.01.2017 16:34:00) 741
2 200 Kč limit (07.01.2017 19:39:48) 741
2 100 Kč limit (07.01.2017 19:39:48) 529
1 700 Kč limit (07.01.2017 14:53:34) 529
1 600 Kč 07.01.2017 14:53:35 2216
1 500 Kč limit (07.01.2017 14:53:30) 529
1 400 Kč 07.01.2017 14:53:31 2216
1 300 Kč limit (07.01.2017 14:53:24) 529
1 200 Kč 07.01.2017 14:53:25 2216
1 100 Kč limit (07.01.2017 14:53:20) 529
1 000 Kč 07.01.2017 14:53:21 2216
900 Kč limit (07.01.2017 14:53:09) 529
800 Kč 07.01.2017 14:53:10 2216
700 Kč limit (30.12.2016 22:32:25) 529
600 Kč 27.12.2016 22:12:41 604
500 Kč 21.12.2016 22:08:12 529