Bedřich Horálek - Vysoký Chlumec

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole B. Horálek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč

304994. Vysoký Chlumec
Dražba ukončena:30.05.2020 20:19:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč