Bedřich Piskač - Zátiší s rybami

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole B. Piskač. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1898-1929
Narodil se v České Bělé u Havlíčkova Brodu. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby, Krattnera a Španiela. Patřil ke kubisticko – expresionistické generaci malířů. Byl členem Spolku výtvarných umělců Mánes.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč.

Bedřich Piskač
47344. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:29.07.2020 22:03:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:48 000 Kč