Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1875 - 1952
Narodil se v Jaroměři. Studoval AVU v Praze u prof. Mařáka. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Zajímavostí je, že prof. Mařák v něm objevil i jeho další talent, a to pěvecký, a na jeho doporučení zpěv vystudoval a vystupoval jak v Národním divadle, tak na předních evropských scénách.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.