Bedřich Stefan - Černoch

Keramika, 29 cm. Signováno Stefan.

Pozn.: Mírně poškozeno.

49873. Černoch
Dražba ukončena:07.10.2020 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč