Bedřich  Wachsmann - Pražské panorama

Olej na plátně, 47x102 cm, signováno vpravo dole F. Wachsmann 1896, rám.

1820, Litoměřice - 1897, Praha
Učil se v Drážďanech, Inšpurku i Mnichově. Malíř, litograf, kreslíř krajin a architekt. Vytvořil četné návrhy na kaple, oltáře, kazatelny, kostelní lampy. Studijně cestoval do Německu i Francii. Maluje divoké skalní útesy a balvany, strže i horská zákoutí. Zabývá se především technikou akvarelu.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4464. Pražské panorama
Dražba ukončena:30.03.2016 19:03:32
Vyvolávací cena:25 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč

25 000 Kč 30.03.2016 18:58:32 1564