Bedřich  Wachsmann - Cesta pod hradní zříceninou

Akvarel, 25x33 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1820 – 1897

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

12473. Cesta pod hradní zříceninou
Dražba ukončena:20.09.2017 22:29:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč