Bedřich  Wachsmann - Dívky na paloučku

Kresba, 13x19 cm. Monogramováno vlevo dole BW. Datováno 1914. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta mírně zašpiněna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1820 – 1897

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

20353. Dívky na paloučku
Dražba ukončena:30.05.2018 21:55:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč