Bedřich  Wachsmann - Praha

Olej na plátně, 47x102 cm. Signováno vpravo dole F. Wachsmann. Rám.

o autorovi: 1820 – 1897

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

31271. Praha
Dražba ukončena:25.04.2019 20:58:06
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč