Běla Kašparová Riegová

49199. Cesta

popis: Olej na plátně, 42x36 cm. Nesignováno. Sklo.

pozn.: Malba poškozena. Plátno není napnuté na napínacím rámu.

o autorovi: 1901 - 1967
Narodila se ve Vysokém Mýtě. Studovala AVU v Praze. Vyučovala kreslení na gymnáziu. Ve své tvorbě se věnovala hlavně figurální malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:13:27

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč