Beneš Knüpfer - Dívka na skalisku

Tisk, 80x60 cm, signováno vpravo dole B. Knüpfer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír poškozeny.

o autorovi: 1844 - 1910

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

34402. Dívka na skalisku
Dražba ukončena:18.09.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.08.2019 20:11:35 766