Beneš Knüpfer - Moře s najádou

Olej na plátně, 56x120 cm. Signováno vlevo dole B. Knüpfer. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1844 - 1910

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

35207. Moře s najádou
Dražba ukončena:25.09.2019 21:45:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč