Beneš Knüpfer - Oltář

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x24 cm. Monogramováno vlevo dole B.K. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1844 - 1910
Narodil se ve Frýdštejně u Sychrova. Studoval AVU v Praze a v Mnichově u prof. Raaba a Wagnera. Proslul jako malíř moře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

vydraženo
22453. Oltář
Dražba ukončena:26.09.2018 21:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:41 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
41 000 Kč 26.09.2018 20:49:43 113
40 000 Kč limit (26.09.2018 20:49:31) 234
40 000 Kč 26.09.2018 20:49:32 113
39 000 Kč limit (26.09.2018 20:49:23) 234
38 000 Kč 26.09.2018 20:49:24 113
37 000 Kč limit (26.09.2018 20:49:11) 234
36 000 Kč 26.09.2018 20:49:12 113
35 000 Kč limit (26.09.2018 20:49:00) 234
34 000 Kč 26.09.2018 20:49:01 113
33 000 Kč limit (26.09.2018 20:48:40) 234
32 000 Kč 26.09.2018 20:45:27 113
31 000 Kč 26.09.2018 20:38:32 30
30 000 Kč limit (26.09.2018 18:38:12) 113
29 000 Kč 26.09.2018 18:38:13 866
28 000 Kč limit (26.09.2018 18:08:15) 113
27 000 Kč limit (26.09.2018 18:08:14) 244
20 000 Kč limit (26.09.2018 18:07:55) 244
19 000 Kč 26.09.2018 18:07:56 113
18 000 Kč limit (26.09.2018 18:07:47) 244
17 000 Kč 26.09.2018 18:07:48 113
16 000 Kč limit (26.09.2018 18:07:41) 244
15 000 Kč 26.09.2018 18:07:42 113
14 000 Kč limit (26.09.2018 18:07:34) 244
13 000 Kč 26.09.2018 18:07:35 113
12 000 Kč limit (26.09.2018 18:07:23) 244
11 000 Kč limit (26.09.2018 18:07:22) 113
3 300 Kč limit (26.09.2018 16:24:42) 244
3 200 Kč 26.09.2018 16:19:45 113
3 100 Kč 26.09.2018 14:56:45 567
3 000 Kč 26.09.2018 12:16:55 113
2 900 Kč 26.09.2018 8:29:17 567
2 800 Kč 26.09.2018 7:45:46 113
2 700 Kč 25.09.2018 23:28:37 567
2 600 Kč 25.09.2018 11:00:57 113
2 500 Kč limit (25.09.2018 11:00:50) 567
2 500 Kč 25.09.2018 11:00:51 113
2 400 Kč 17.09.2018 21:06:07 567
2 300 Kč 02.09.2018 15:54:47 849
2 200 Kč 31.07.2018 13:59:34 882
2 100 Kč 25.07.2018 0:48:26 849
2 000 Kč 24.07.2018 17:11:31 882
1 900 Kč 02.07.2018 23:47:37 567
1 800 Kč 30.06.2018 14:50:15 3912
1 700 Kč 30.06.2018 0:23:13 567
1 600 Kč 29.06.2018 17:59:26 1593
1 500 Kč 29.06.2018 3:28:53 238