Bohumír Dvorský - Zátiší s ovocem a květinami

Olej na kartonu, 43x60 cm. Signováno vpravo dole Boh. Dvorský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

21221. Zátiší s ovocem a květinami
Dražba ukončena:27.06.2018 20:31:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč