Václav Beránek - Dívka s jablky

Litografie, 37x27 cm, signováno vpravo dole Beránek, rám, zaskleno.

1932, Zhoř
Žák PU v Olomouci. Věnuje se volné i užité grafice, ale také malbě. Výtvarně upravoval a ilustroval knihy, navrhoval plakáty.

3945. Dívka s jablky
Dražba ukončena:30.03.2016 19:22:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:400 Kč