Bernard Bloch - Chlapec a dívka s košíky

Keramika, výška 23 cm. Značeno BB.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 19. – 20. stol.
Významný podnikatel v oboru výroby keramiky a porcelánu v Dubí u Karlových Varů. Zasloužil se také o pokračování výroby porcelánu s cibulovým vzorem.

30139. Chlapec a dívka s košíky
Dražba ukončena:10.04.2019 18:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč