Bernard Bloch - Košíkář

Keramika, výška 34 cm. Značeno BB

Pozn.: Mírně poškozeno

o autorovi: 19. – 20. stol.
Významný podnikatel v oboru výroby keramiky a porcelánu v Dubí u Karlových Varů. Zasloužil se také o pokračování výroby porcelánu s cibulovým vzorem.

300611. Košíkář
Dražba ukončena:06.09.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč