Bernard Buffet - Gazela - nástěnný talíř

Mincovní stříbro s leptem, průměr 20 cm. Signováno Bernard Buffet.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

58431. Gazela - nástěnný talíř
Dražba ukončena:28.04.2021 19:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč