Bernard Buffet - Katedrála

Litografie, 67x47 cm. Signováno vpravo dole tužkou Bernard Buffet. 84/150. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

19056. Katedrála
Dražba ukončena:16.05.2018 20:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč