Bernard Buffet - Klaun

Litografie, 23x18 cm. 48/150. Signováno dole uprostřed v tisku Bernard Buffet 1989. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

21548. Klaun
Dražba ukončena:28.06.2018 21:04:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč