Bernard Buffet - Klaun na žlutém pozadí

Litografie, 30x23 cm. Signováno vlevo dole v tisku Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozdější tisk. Certifikát od Great Dane Collection.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

24472. Klaun na žlutém pozadí
Dražba ukončena:15.11.2018 18:45:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč