Bernard Buffet - Kytice purpurových květů

Litografie, 30x23 cm, signováno vlevo dole v tisku Bernard Buffet, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

20513. Kytice purpurových květů
Dražba ukončena:31.05.2018 20:00:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč