Bernard Buffet - La Petite Plage

Litografie, 32x52 cm, signováno vpravo nahořed Bernard Buffet, rám, zaskleno.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

12333. La Petite Plage
Dražba ukončena:20.09.2017 20:06:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 700 Kč