Bernard Buffet - Two Clowns

Litografie, 20x25 cm. Signováno vpravo dole i vpravo nahoře v tisku Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Pochází z edice P and D.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

39290. Two Clowns
Dražba ukončena:15.01.2020 21:28:59
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč