Litografie, 20x25 cm. Signováno vpravo dole i vpravo nahoře v tisku Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Pochází z edice P and D.
o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.