Berta Liebscherová-Havlíčková - Muchomůrky

Olej na kartonu, 24x20 cm, signováno vpravo nahoře B. Liebscherová-Havlíčková, rám, zaskleno.

1864, Lovčice u Klatov
Studentka UMPRUM v Praze (prof. Schikanedr). Dále se učila u Karla Liebschera, Adolfa Liebschera a Hermíny Laukotové. Maluje krajiny, květiny, staropražské motivy a zabývá se také ilustrací. Vystavoval výhradně na našem území.

3737. Muchomůrky
Dražba ukončena:28.01.2016 19:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 26.01.2016 8:23:24 1342
1 000 Kč 05.01.2016 17:55:30 929