.. - Tabatěrka, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-35", hrubá hmotnost 65, 08 g.

Stříbro, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 9 cm

..
120137. Tabatěrka, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-35", hrubá hmotnost 65, 08 g.
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 12.07.2024 10:25:21 13381