.. - Tabatěrka, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-35", hrubá hmotnost 65, 08 g.

Stříbro, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 9 cm

..
120137. Tabatěrka, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-35", hrubá hmotnost 65, 08 g.
Dražba ukončena:07.08.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč