František Bezděk - Na krála

Akvarel-kombinovaná technika, 43x65 cm. Monogramováno vlevo dole B. 49. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, pasparta zašpiněna.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

111420. Na krála
Dražba ukončena:28.02.2024 21:43:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč