Bibiana Knechtlová - Chryzantémy

Olej na plátně, 80x60 cm, signováno vpravo dole a datováno 1972, rám.

Pozn.: Vzadu štítek z FVU se jménem autorky a názvem díla.

1946 Praha
Žákyně Karla Součka (AVU 1964-1970). Věnuje se malbě zátiší a motivům z baletního prostředí.

1343. Chryzantémy
Dražba ukončena:24.09.2014 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč