Bibiana Knechtlová - Dřevité pivoňky

Olej na plátně, 55x68 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1972.

Pozn.: Rám v rohu naprasklý, vzadu štítek a razítko ČFVÚ.

800. Dřevité pivoňky
Dražba ukončena:27.11.2013 22:33:14
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč