Bibiana Knechtlová - Dřevitá pivoňka

Olej na plátně, 38x28 cm. Signováno vpravo dole Knechtlová 76. Rám.

Pozn.. Rám poškozen.

o autorovi: 1946
Malířka. Studovala na AVU v Praze u K. Součka. Věnovala se výhradně volné tvorbě. Část jejích prací tvořila květinová a ovocná zátiší, druhou oblastí jejího zájmu byly výjevy z baletního prostředí, motivy z šaten, baletky v tanci, skupinová i sólová čísla. Její malby jsou pastózního charakteru.

27214. Dřevitá pivoňka
Dražba ukončena:30.01.2019 22:07:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč