Bibiana Knechtlová - Zátiší

Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vpravo dole Knechtlová 81, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1946
Malířka. Studovala na AVU v Praze u K. Součka. Věnovala se výhradně volné tvorbě. Část jejích prací tvořila květinová a ovocná zátiší, druhou oblastí jejího zájmu byly výjevy z baletního prostředí, motivy z šaten, baletky v tanci, skupinová i sólová čísla. Její malby jsou pastózního charakteru.

8769. Zátiší
Dražba ukončena:29.03.2017 20:48:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč