Blanka Bohdanová - Konvolut 2 grafických listů

Litografie, 21x16 cm. Signovány vpravo dole Blanka Bohdanová.

o autorovi: 1930 – 2021

55847. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:10.02.2021 21:25:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč