Blažek - Vesnice na jaře

Kombinovaná technika, 31x46 cm. Signováno vpravo dole Blažek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

20156. Vesnice na jaře
Dražba ukončena:30.05.2018 18:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (30.05.2018 11:08:49) 4073
500 Kč 28.04.2018 13:31:05 831