Porcelán, modrá malba ve stylu Delft a aplikace leštěné mosazi, smaltovaný ciferník s římskými číslicemi za broušeným sklem ve zlaceném okraji.
Výška 55 cm, dva kandelábry na 5 svící, výška 58 cm. Značeno na spodu Boch La Louviére.
Pozn.: Francouzský kulatý vřetenový mechanismus s 1/2 hodinovým úderovým mechanismem na zvonku.