Kombinovaná technika-kresba, 26x29 cm. Signováno vpravo dole B. Kopecký. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1928-2010
Narodil se v Litomyšli. Studoval pražskou AVU u prof. Nejedlého. V 50. letech byl označen za odpůrce socialismu a pracoval jako horník. Krajina Mostecka se mu stala inspirací. Politicky se angažoval také v období Pražského jara a důsledkem byl zákaz výstav a práce v propagačním oddělení JZD. Po r. 1989 se naplno vrátil k volné tvorbě. Patří mezi přední české krajináře 20. století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

Dražba ukončena:16.04.2023 21:32:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč