Bohdan Lacina - Štěpná krajina

Olej na plátně, 75x105 cm. Signováno vpravo dole Lacina 67. Olištováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1912-1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč.

posouzeno znalcem doporučujeme
154000. Štěpná krajina
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:19:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.01.2026 23:22:20 5970