Bohdan Lacina - Zátiší

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Lacina 42. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1912-1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč.

25382. Zátiší
Dražba ukončena:29.11.2018 21:58:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč