Bohdan Obrovský - Petrská škola

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1987, rám.

1925, Staré Ransko u Chotěboře - 2002
Žák Státní grafické školy v Praze a poté studia na AVU u prof. Nechleby. Figuralista a krajinář, který se inspiroval především oblastí Vysočiny.

1736. Petrská škola
Dražba ukončena:27.11.2014 20:12:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč