Bohdan Obrovský - Zátiší s vázou a ovocem

Olej na sololitu, 46x52 cm, signováno vpravo dole B. Obrovský 55, rám.

3489. Zátiší s vázou a ovocem
Dražba ukončena:26.11.2015 22:33:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč