Bohdan Obrovský - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 18x24 cm, signováno vpravo nahoře B. Obrovský 55, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

10684. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:01.06.2017 18:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč