Bohumil Berghauer

48392. Břízy u cesty

popis: Olej na plátně, 67x52 cm Signováno vlevo dole B. Berghauer. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

zbývá: 14 dnů, 4 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč