Bohumil Berghauer - Letní sídlo

Olej na plátně, 54x67 cm. Signováno vpravo dole B. Berghauer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

37856. Letní sídlo
Dražba ukončena:27.11.2019 19:11:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč