Bohumil Berghauer

37856. Letní sídlo

popis: Olej na plátně, 54x67 cm. Signováno vpravo dole B. Berghauer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

zbývá: 6 dnů, 18 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:10:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč