Bohumil Berghauer - Prodavačky koberců

Olej na plátně, 53x66 cm. Signováno vpravo dole B. Berghauer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

25037. Prodavačky koberců
Dražba ukončena:28.11.2018 20:41:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč