Bohumil Berghauer - Rybáři

Olej na překližce, 50x58 cm. Signováno vpravo dole B. Berghauer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1910 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

79075. Rybáři
Dražba ukončena:30.06.2022 21:06:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč